Yaşam

Skandallarla gündeme gelen “gümüş eldiven” fenomeni Şüheda Kaya, hakkındaki iddialara tek tek yanıt verdi.

“Şifa eldiveni” satan ve lüks bir yaşam süren fenomen Şüheda Kaya, hakkında çıkan tartışmalara yanıt verdi. Kaya hakkında ileri sürülen argümanların hiçbirinin doğru olmadığını, kendisinin kendi çabalarıyla bu noktaya geldiğini savundu.

İDDİA: “GÜMÜŞ ELDİVENLERLE İYİLEŞİYOR”

Uzun süre paylaşımlarıyla dikkat çeken Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın kara para aklama suçundan tutuklanmasının ardından diğer sosyal medya fenomenleri de mercek altına alındı. 9 yıl önce şal markası kurup satan Şüheda Kaya’nın, son dönemde gümüş eldivenle masaj yaparak şifa bulduğu iddia edildi.

İDDİALARA CEVAP VERDİ

Kaya’nın kazandığı parayı gece 50 bin lira değerindeki otellerde harcadığı iddia edildi. İş yerinin yetki belgelerinin tartışmalı olduğunu ve birçok belgenin uydurma olduğunu söyleyen Şüheda Kaya, tezlere yanıt verdi.

“ŞİFA DAĞITMIYORUM”

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Kaya, “Şal markası kurdum ve iyi para kazandım. Bunlar daha önceki paylaşımlarım. Gümüş eldivenlerle iyileştirdiğimi iddia etmedi. Yaptığım şey vücut terapisi. Eğitim aldım. Aylardır bu iş için sertifika aldım, Türkiye’de olmadığı için pek bilinmiyor ama dünyada bilinmiyor.” “Bu sıradan bir masaj. İşyerimi yeni açtım. Bu kadar kısa sürede bu parayı nasıl kazanabilirim? Yapmayın, ön yargılı olmayın.” söz konusu.

haberborcka.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu